Jakie radio łazienkowe będzie najlepsze?

Kto nie lubi słuchać muzyki podczas prysznica lub odprężającej kąpieli? Wszyscy to uwielbiają. Jeszcze do niedawna taka możliwość była luksusem dostępnym dla nielicznych. Obecnie radio łazienkowe, które uprzyjemni kąpiel, może mieć każdy. Przy takim radiu łazienkowym, każdy pozbywa się ostatnich zahamowań i zaczyna śpiewać na całe gardło. Kiedyś byś przeszkadzał sąsiadom, dziś zagłusza Cię radio. Jakie radio łazienkowe będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie?

Zwykłe radio się nie nadaje

Warto wiedzieć o tym, że tradycyjne radio nie nadaje się do łazienki. To opcja dla samobójców. Łączenia wody z prądem nie mogę nazwać odwagą, ani bohaterstwem. Możesz próbować zanieść również do łazienki swój laptop lub smartfon, ale gwarantuję Ci, że bardzo szybko dostanie się do nich woda i nie będą się już nadawały do niczego. Nie ma sensu narażać na niebezpieczeństwo siebie i innych, lepiej zainwestować w radio specjalnie przeznaczone do słuchania muzyki w łazience.

Radio z Bluetooth

Radio łazienkowe występuje obecnie w tak wielu wersjach, że naprawdę trzeba trochę poczytać przed zakupem odpowiedniego modelu. Może być na przykład radio na Bluetooth. To jest bardziej głośnik ze stacją dokującą, ale warto o nim również wspomnieć. Głośnik łączy się z użyciem Bluetootha z Twoim telefonem. Następnie wybierasz muzykę albo stację radiową, ze smartfona oraz puszczasz ją na głośniku. Dziecinnie proste, a takie przydatne. Bardzo dużą zaletą jest to, że taki smartfon lub tablet może się znajdować nawet 10 metrów od stacji dokującej, a nadal odbiera bez żadnych szumów, czy zakłóceń. Takie głośniki przyczepia się na gładkich powierzchniach, na przykład na ściance kabiny prysznicowej, czy kafelkach.

Radio do kąpieli

Możesz wybrać również radio do kąpieli. Z założenia wszystkie tego typu radia są wodoodporne, jednak wszyscy producenci piszą, aby lepiej nie zostawiać ich zbyt długo pod wodą. Jednak są na rynku dostępne specjalne radia do kąpieli. One zostaną w wodzie tak długo, jak Ty. Będą odpowiednie dla dzieci, bo przypominają klasyczne zabawki do kąpieli.

Recommended For You

About the Author: kartuzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *