Sesje noworodkowe Warszawa – dwie szkoły robienia zdjęć

Decydując się na sesję noworodkową do wyboru mamy dwie szkoły. Możemy zrobić ją w profesjonalnym studio lub zaprosić fotografa do naszego domu. Każda opcja ma zarówno plusy, jak i minusy.

Dziękujemy technologii

Jako rodzic chcesz dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Młodzi rodzice pamiętają czasy, w których życie było na zdecydowanie niższym poziomie. Początek wieku, choć minęło od niego nawet nie 20 lat, jawi się nam jako zamierzchłe czasy. Wtedy nikt w Polsce nie myślał o samochodach na prąd, mobilnym szerokopasmowym internecie czy aparatach fotograficznych w telefonach. Nikt również nie myślał, że w 2018 roku bardzo popularne staną się sesje noworodkowe. Wpływ na to miał oczywiście rozwój technologii, dzięki której możemy obecnie robić zdjęcia przy użyciu telefonu komórkowego. Nasze aparaty cyfrowe stały się tak inteligentne, że nawet amator może zrobić wysokiej jakości fotografie.

Zrób to sam albo zleć ekspertowi

Jednak w przypadku sesji noworodkowej, nie warto decydować się na amatora. Jeżeli chcemy zrobić zdjęcie naszemu dziecku, nie musimy dzwonić po fotografa. Wystarczy, że weźmiemy w dłoń telefon i „pstrykniemy” kilka zdjęć – zupełnie jak robili to nasi rodzice wiele lat temu. Jednak jeżeli zależy nam na wspaniałej i niepowtarzalnej pamiątce, wtedy wybór profesjonalisty jest obowiązkowy. Sami nie mamy szans na zrobienie ciekawej sesji noworodkowej, gdyż po prostu nie mamy wiedzy, a czasem i dobrego sprzętu, na ten temat.

Sesje noworodkowe Warszawa – w domu lub studio

Jeżeli już wybraliście opcję „profesjonalista”, czas zdecydować się na miejsce, w jakim sesja zostanie wykonana. Możliwości są dwie – dom lub studio. Niekiedy nawet tylko jedna, bowiem niektórzy fotografowie oferują możliwość wykonania zdjęć tylko w studio. Zanim jednak zdecydujecie się, gdzie wykonacie sesje noworodkowe Warszawa, sprawdźcie plusy i minusy każdego z miejsc. W domu zarówno rodzice, jak i przede wszystkim niemowlak, będą czuć się pewniej i spokojniej. Dziecko niezbyt lubi nowe miejsca i zapachy, dlatego najpewniej czuje się w znanym sobie otoczeniu. Plusem jest również fakt, że nie musimy nigdzie podróżować z niemowlakiem, a każdy świeżo upieczony rodzić doskonale wie, jakim wyzwaniem jest chociażby wyjście do sklepu z wózkiem. W studio z kolei fotograf ma do dyspozycji cały swój sprzęt i o wiele lepsze, szczególnie świetlne, warunki. Przewagą studia jest również ilość dostępnego miejsca. Jest ono przystosowane do różnych sesji i można zaaranżować je w ciekawy sposób.

Recommended For You

About the Author: kartuzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *