Dyskrecja na pierwszym miejscu

W naszej klinice Medox osoby, które nie chcą oficjalnie się rejestrować mają taką możliwość. Wiemy, że dla osób znanych dyskrecja jest najważniejsza. Sami zrobimy wszystko, co w naszej mocy żeby doprowadzić tę sprawę do końca. Nie wymagamy dokumentu tożsamości, ale jednak kartę trzeba będzie pacjentowi założyć. Pamiętajcie jednak o tym, że w naszej klinice dostęp do karty mają nieliczni, dlatego nigdy nie wpadnie ona w niepowołane ręce. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy wiedzą, co to dyskrecja.

Kogo nie przyjmujemy w klinice?

Jeśli osoba nie jest pełnoletnia, albo ma poniżej szesnastego roku życia to staramy się takich osób nie przyjmować. Jeśli już się zdecydujemy na przyjecie takiej osoby to tylko za pisemną zgodą rodziców albo osoby, która jest prawnym opiekunem.

Skuteczne metody leczenia

W naszej klinice stosujemy metody znane na całym świecie. Tylko najlepsi je stosują i tylko wtedy szanse na wyzdrowienie są bardzo duże. Nie gwarantujemy pacjentowi, że nigdy nie sięgnie po alkohol, bo nie zmienimy tego, co ma w głowie, aczkolwiek praca naszego psychologa na pewno będzie tutaj pomocna. Tam gdzie liczy się skuteczne leczenie tam nasi fachowcy wchodzą do gry i zrobią to, czego inne kliniki nie są wstanie. Zaufało nam wiele osób, dlatego i Wy możecie nam zaufać już dzisiaj. Wejdźcie na stronę leczyć.pl i przekonajcie się, jakie warunki każdy pacjent musi spełniać i czego może się spodziewać w naszej klinice. Każdego traktujemy indywidualnie i robimy wszystko żeby był jak najbardziej zadowolony.

Recommended For You

About the Author: kartuzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *