Transport na lotnisko

Jeśli jesteście mieszkańcami miasta, które swoje lotnisko ma poza jego granicami, doskonale

zdajecie sobie sprawę, że do dotarcie na nie jest zawsze wyzwaniem. Na lotnisku powinno się być 1-2h przed odlotem, doliczają do tego dojazd do lotniska, okazuje się, że całość może trwać dłużej niż sam lot. Jak poradzić sobie z tym problemem?

Taksówka z misją

To proste – wystarczy wziąć taksówkę. Tu pewnie większość z Was puka się znacząco w czoło, i myśli: ale przecież taksówka na lotnisko kosztuje fortunę! Przecież nigdy nie mają wolnych kierowców! Ciężko się dodzwonić do jakiejkolwiek korporacji! A zresztą taksówki stoją w korkach, jak każdy inny pojazd. Zdziwicie się – udowodnię Wam, że to wszystko nieprawda.

Przede wszystkim, należy skorzystać z korporacji specjalizującej się w transporcie z/na lotnisko. Tak, są takie firmy. Dlatego właśnie, że skupiają się na lotnisku i okolicach, nie rozdrabniają swoich sił na trasy po mieście. Kierowcy kontaktują się ze sobą, i w każdej chwili orientują się, jak wygląda droga na lotnisko – czy są korki, objazdy, czy jakiekolwiek inne utrudnienia. Znają wszelkie skróty i najmniejsze dróżki tak, że zawsze dowiozą klienta na czas.

Nie trzeba martwic się o koszty. Ceny z większych miast (nawet z Krakowa) na lotnisko Pyrzowice ustalone są z góry. Najbardziej doświadczone firmy jak np. www.e-taxi24.pl dodatkowo oferują jeszcze różnego rodzaju promocje, jak np. niższa cena za rezerwację on-line, która nota bene jest świetną opcją, jeśli transport chcemy zamówić dyskretnie. Jeśli kursu nie ma w cenniku, wystarczy wysłać zapytanie przez stronę internetową.

Na co zwrócić uwagę wybierając taksówkę lotniskową? Przede wszystkim na doświadczenie danej firmy w branży. Również kierowcy powinny mieć długi staż za kierownicą. Oczywiście firma powinna mieć niezbędne zezwolenia i certyfikaty na wykonywaną usługę. Auta powinny wzbudzać zaufanie, czyli być w idealnym stanie technicznym. Firma powinna również posiadać pakiet ubezpieczeń, który obejmuje również jej klientów podczas podróży. Sprawdź taxi kraków lotnisko – nie będziesz zawiedziony.

Recommended For You

About the Author: kartuzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *