Oryginalna adresówka dla psa

car-breakdown-1444955Wiele osób decyduje się na zakup identyfikatora dla swojego psa. Jest to dobra forma zadbania o jego bezpieczeństwo. Każdy, nawet najbardziej wierny pies może się bowiem wystraszyć, na przykład wystrzałów i uciec. Aby móc go szybko odnaleźć, do jego obroży należy przyczepić właśnie czytelną adresówkę. Doskonale w tej roli sprawdzają się nieśmiertelniki, na przykład jak te od Engrave.pl. Można na nich wybijać dowolne informacje, które są niezwykle trwałe.

Dlaczego nieśmiertelnik sprawdza się w formie adresówki dla psa?

Chcąc zapewnić psu maksimum bezpieczeństwa trzeba zadbać o to, aby informacje znajdujące się na adresówce były trwałe. Wybijanie na specjalistycznych, amerykańskich maszynach sprawia, że taka adresówka jest nieśmiertelna. Grawerowanie nie jest tak skuteczną formą i może wycierać się dość szybko.

Co można umieścić na adresówce dla psa?

  • imię swojego pupila,
  • imię i nazwisko właściciela,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • adres zamieszkania właściciela.

Każdy, kto trafi na psa z takim identyfikatorem, z pewnością będzie w stanie szybko i skutecznie odnaleźć właściciela i się z nim skontaktować. Bardzo często właśnie ta metoda sprawia, że psy szybko odnajdują swoje miejsce zamieszkania.

Niezniszczalna adresówka dla psa

Wiele firm oferuje dzisiaj możliwość wybijania nieśmiertelników. Niektóre z nich, jak Engrave.pl dysponują oryginalnymi maszynami od US Army. Adresówka dla psa od Engrave.pl to gwarancja największej trwałości. Poza tym, taki nieśmiertelnik stanowi również ozdobę na psiej obroży i można dopasować kolor jego gumek do koloru paska.

Recommended For You

About the Author: kartuzy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *